Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 8528
دیروز  ------------------دیروز ------------------11613
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 24507

اعتیاد و طلاق ۲ آسیب اجتماعی مهم در استان زنجان است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: اعتیاد و طلاق ۲ آسیب اجتماعی مهم در استان زنجان است و باید برنامه ریزی مناسب برای رفع این آسیب ها صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی نافچی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در محل استانداری زنجان، بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: پایگاه‌های بسیج به جهت مردمی بودن و جایگاهی که دارند می‌توانند در امر مبارزه با مواد مخدر مؤثر واقع شوند.

وی با بیان اینکه همه افراد را به امر مبارزه با مواد مخدر حساس کنیم، اظهار کرد: جامعه باید در زمینه پیشگیری و مقابله از اعتیاد آموزش به بنید و از ظرفیت‌های موجود در بخش‌های مختلف برای اعتیاد استفاده شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان ابراز کرد: باید پیامدهای منفی اعتیاد را به مردم نشان دهیم و جوانان باید بیشتر با آسیب‌های مواد مخدر آشنا شوند.

مرادی نافچی  بر لزوم برگزاری همایش طرح یاری‌گران زندگی در استان زنجان تاکید کرد و افزود: این همایش باهدف پیشگیری از اعتیاد در بین خانواده‌ها و مدارس استان برگزار شود.

وی با بیان اینکه نقش جامعه علمی و دانشگاهی درزمینه پیشگیری و مقابله با اعتیاد مهم و تأثیرگذار  است، گفت: پزشکان دارای پایگاه اجتماعی مهمی هستند و می‌توانند در جهت درمان و پیشگیری از اعتیاد مؤثر واقع شوند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: آموزش مراکز درمانی و خانه‌های بهداشت در بحث مقابله و پیشگیری از اعتیاد بسیار مؤثر است و باید شورای کارگری را فعال کنیم.

مرادی نافچی یاد آور شد: اعتیاد و طلاق ۲ آسیب اجتماعی مهم در استان زنجان است که باید برنامه ریزی مناسب برای رفع این آسیب‌ها صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در بحث مقابله و مبارزه با مواد مخدر انجام شده و باید شناسایی و پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر مورد توجه قرار گیرد.


منبع: مهر 98.09.12

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است