Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 9050
دیروز  ------------------دیروز ------------------11613
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 25029

سرهنگ بخشنده خبر داد: کشف بیش از یک تن حشیش از قاچاقچیان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف یک تن و ۶۷ کیلو حشیش و ۳۹ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در ۲ عملیات پی در پی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد بخشنده در تشریح این خبر اظهار کرد: چندی پیش ماموران گشت کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان امام خمینی(ره) به یک خودروی سواری ۴۰۵ رها شده در کنار خیابان برخورد می کنند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو ۷۵۰ کیلو حشیش کشف می شود، عنوان داشت: ماموران کلانتری متوجه می شوند که خودرو به تازگی در خیابان رها شده است، بلافاصله شناسایی و دستگیری راننده آن را در دستور کار قرار می دهند و پس از انجام عملیات های پلیسی و مهار متهم، در نهایت موفق می شوند وی را در حوالی خودرو رها شده، دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: راننده خودرو در بازجویی اولیه اظهار داشت که مواد مخدر کشف شده متعلق به من نیست و در تسویه حساب مالی از ۲ تن از قاچاقچیان ربوده و در حال فرار بودم که خودروی گشت کلانتری را مشاهده و از ترس شناسایی و دستگیر شدن، خودرو را رها و از محل گریختم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد، متهمان اصلی پرونده با همکاری یکدیگر به استان­ های جنوبی کشور مسافرت کرده و قصد دارند، مقادیری مواد مخدر خریداری و با یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ به شهر تهران منتقل کنند، گفت: شناسایی خودروی متهمان و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به محور مواصلاتی اعزام تا اینکه موفق شدند، خودروی متهمان را در بزرگراه "قم-تهران" شناسایی و پس از مراقبت های پلیسی، خودرو را متوقف و هر ۲ قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کنند.

بخشنده با بیان اینکه از خودروی متهمان ۳۱۷ کیلو و ۱۰۰ گرم حشیش و ۳۹ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک کشف شد، اضافه کرد: در مجموع این ۲ عملیات پلیسی یک تن و ۶۷ کیلو و ۱۰۰ گرم حشیش و  ۳۹ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک توسط ماموران پلیس پیشگیری و پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در پایان با اشاره به اینکه متهمان پرونده به طور صریح به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: پس از تحقیقات تکمیلی متهمان پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.


منبع: مهر 98.09.10

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است