Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 632 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5691
دیروز  ------------------دیروز ------------------24747
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

فعالیت در زمینه پیشگیری از اعتیاد باید جدی و مستمر باشد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


استاندار قم گفت: با توجه به اینکه جوانان و خانواده‌ها در معرض آسیب مواد مخدر قرار دارند، ضروری است که در مساله پیشگیری از اعتیاد فعالیت جدی و مستمری داشته باشیم.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان قم، بهرام سرمست در مراسم امحای بیش از یک‌تن انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال افزود: باید با یک عزم ملی با این پدیده شوم که به‌نوعی نشان‌دهنده حرکات و برنامه‌های بیوتروریستی دشمن در مقابل این نظام، جامعه و جوانان ما است، مبارزه بی‌امان کنیم.


وی ادامه داد: باید هم در راستای مقابله با عرضه و هم مبارزه با قاچاقچیانی که برای رسیدن به منافع خود به هیچ‌کسی در جامعه رحم نکرده و با سوداگری خود خانواده‌ها را متلاشی می‌نمایند، بااقتدار مبارزه کنیم.


استاندار قم با اشاره به مبارزه بی‌امان دولت با سوداگران مرگ گفت: باید هم سیاست مقابله با عرضه و هم سیاست کاهش تقاضا را در پیش بگیریم و در این زمینه با فرهنگ‌سازی، اقدام‌های پیشگیرانه انجام دهیم.


سرمست با اشاره به کشف حدود پنج‌تن انواع مواد مخدر در این استان تصریح کرد: این امر بیانگر تلاش و کوشش نیروهایی است که در این راه مبارزه می‌کنند و از زحمات آن‌ها تقدیر می‌کنیم.


سرمست خاطرنشان کرد: امروز این مواد امحا می‌شود تا درسی باشد برای کسانی که سودای تخریب و فروپاشی خانواده‌ها را دارند و می‌خواهند به بنیان خانواده‌ها لطمه بزنند.


وی با اشاره به ویژگی‌های استان قم اظهار کرد: انتظار این است که در این استان کمترین آلودگی‌ها را داشته باشیم و باید با انجام اقدام‌های پیشگیرانه، مردم قم از هرگونه آسیبی مصون بمانند.


استاندار همچنین با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از خدمات و تلاش‌های این نیرو اظهار کرد: یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی را که مدافعان حریم و امنیت کشور محسوب می‌شوند را گرامی می‌داریم.

منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان قم98.07.17

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است