Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 137 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 8225
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 25680

اجرای طرح غربالگری سلامت برای دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اجرای طرح غربالگری سلامت و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای دانشجویان جدید پذیرفته شده در این دانشگاه خبر داد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي، دکتر مهدی قلیان اول در حاشیه بازدید رئیس دانشگاه از مراحل نام‌نویسی و انجام طرح غربالگری سلامت دانشجویان گفت: برنامه غربالگری سلامت و تشکیل پرونده الکترونیک جهت دانشجویان پذیرفته شده دانشگاه علوم پزشکی مشهد همزمان با نام نویسی، اجرا می‌شود و در صورت نیاز به پیگیری‌های تخصصی‌تر، دانشجویان به مراکز درمانی ارجاع می‌شوند.


معاون بهداشت دانشگاه عنوان کرد: اطلاعات پزشکی دانشجویان در پرونده الکترونیک سلامت جوان ثبت می‎شود و اگر موارد مشکوکی وجود داشت که نیاز به پیگیری بعدی داشته باشد مراحل بعدی درمان برای دانشجو انجام می‌شود.


وی؛ ایجاد مرکز خدمات جامع سلامت در پردیس دانشگاه را یکی از مهمترین برنامه‌های این معاونت برشمرد و خاطر نشان کرد: در صورت همکاری و تحقق این هدف، دانشجویان برای اقدامات درمانی و بهداشتی به این مرکز ارجاع داده می‌شوند.


گفتنی است اجرای طرح غربالگری سلامت دانشجویان جدید در آغاز سال تحصیلی نقش مهمی در پیشگیری از آسیب به ویژه اعتیاد در میان دانشجویان دارد.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي98.07.17

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است