Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 224
دیروز  ------------------دیروز ------------------4126
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 24776

دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با فرمانده نیروی انتظامی/ مبارزه با مواد مخدر یک امر مقدس، خداپسندانه و مردم پسند است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده نیروی انتظامی در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر، با تاکید بر اینکه مجموعه نظام بایستی در امر مبارزه با موادمخدر اهتمام داشته باشند، ماموریت پلیس در این حوزه را یک حرکت مقدس، خداپسندانه و مردم پسند اعلام کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، صبح امروز، دکتر" اسکندر مومنی" با سردار "حسین اشتری" در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، مومنی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا و کارکنان این نیرو، اظهارداشت: سهم نیروی انتظامی در کشف مواد مخدر در 6 ماهه نخست سال، 86 درصد است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در تمامی حوزه های مبارزه با مواد مخدر با اینکه در بعضی موارد هم تکلیفی ندارد اما همکاری، تلاش و اهتمام زیادی داشته است.

دکتر مومنی خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تلاش های موثر و زیادی در ماموریت مبارزه با مواد مخدر داشته اند.

مبارزه با مواد مخدر یک امر مقدس است

سردار"حسین اشتری" نیز در ادامه این دیدار مبارزه با مواد مخدر و مقابله با ورود آن را یکی از مأموریت های اصلی ناجا برشمرد و تصریح کرد: مجموعه نظام بایستی در این مقوله همکاری همه جانبه و مستمر داشته باشند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه مأموریت مبارزه با مواد مخدر یک امر مقدس، خداپسندانه و مردم پسند است، گفت: هماهنگی و تعامل مطلوبی بین ناجا و ستاد مبارزه با موادمخدر وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی از ستاد مبارزه با موادمخدر در بحث جمع آوری معتادان متجاهر و نیز حمایت های صورت گرفته از ناجا، قدردانی کرد.#

منبع: پایگاه خبری پلیس98.07.16

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است