Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 640 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 6577
دیروز  ------------------دیروز ------------------24747
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کاربردی شدن محصولات پهپادی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از آمادگی این نهاد برای تامین نیازهای پهپادی شرکت‌های توانمند خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد مسعود زاهدیان در حاشیه رویداد ارائه فناوریهای حوزه پهپاد که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به توانمندی جوانان کشور گفت: خیلی از دستاوردهای ارائه شده منحصر به فرد است و با توجه به تحقیقات و بخش دانشی که در کشور شکل گرفته می تواند نیاز نیروهایی چون پلیس مبارزه با مواد مخدر را تامین کند.

وی با بیان اینکه بسیاری از محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه شده را در گذشته مجبور بودیم از خارج وارد کنیم گفت: امروز شاهد هستیم که این فناوریها کاملا بومی سازی شده و این نشان از همت و عزم جوانان کشور برای سازندگی دارد.

وی ابراز امیدواری کرد که در راستای اقتصاد مقاومتی برای آنکه کشور به صورت مستقل به حیات حود ادامه دهد این توانمندیها بیش از پیش افزایش یابد.

زاهدیان از حمایت پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از توانمندیها خبر داد و یاداور شد: ما در حوزه کاری خودمان از این دستاوردها حمایت می کنیم و نیازهای خود را از این محل تامین می کنیم.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به مذاکره با شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه‌های مرتبط گفت: در آینده با کمکی که خواهیم کرد در صدد هستیم تا اتفاقات خوب در این حوزه شکل گیرد، ضمن آنکه بهره برداری مناسب تری از این دستاوردها داشته باشیم.


منبع: ایسنا 98.06.27

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است