Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 388 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 13501
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

استاندار آذربایجان شرقی:تبریز را با افتخار، شهر بدون معتاد متجاهر معرفی می‌کنیم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 استاندار آذربایجان شرقی گفت: کاهش جرایم سازمان‌یافته و سرقت‌های خرد در استان بخاطر اقدامات قابل توجه استان بويژه مركز ماده 16 است و با افتخار تبریز را شهر بدون معتاد متجاهر معرفی می‌کنیم.


به گزارش روابط عمومي دبيرخانه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربايجان شرقي، دكتر پورمحمدي در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی با اشاره به کاهش جرایم سازمان‌یافته و سرقت‌های خرد در استان گفت: بخش مهمی از این مساله به خاطر اقداماتی است که در راستای مبارزه با مواد مخدر انجام یافته و جامعه را از نظر ناهنجاری‌های اجتماعی مصون‌سازی کرده است.


وی تاکید کرد: با توجه به همراهی جامعه در این مسیر، اقدامات جاری برای مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد باید با کیفیت و شدت بیشتری ادامه یابد.


استاندار راه‌اندازی مرکز نگهداری، درمان و بازپروری معتادان (ماده 16) را افتخاری برای استان ذکر کرد و با قدردانی از تلاش‌های همه دستگاه‌های مسئول بویژه توجه خاص دکتر جبارزاده، استاندار وقت افزود: امروز در کنار سایر افتخارات، شهر تبریز را با افتخار به‌عنوان شهر بدون معتاد متجاهر معرفی می‌کنیم.


پورمحمدی خاطرنشان کرد: کار مهمی که در این مرکز اتفاق می‌افتد، ایجاد زمینه اشتغال و بازگشت سالم به جامعه برای معتادان است و به زودی شاهد راه‌اندازی بخش مستقل بانوان نیز در این مرکز خواهیم بود.


وی با بیان اینکه این استان پاکترین استان کشور در زمینه مواد مخدر است، افزود: تبریز به شهر معتاد بدون متجاهر تبدیل شده و پس از جمع‌آوری و ترک اعتیاد معتادان سعی داریم با ایجاد اشتغال مناسب این قشر را به جامعه برگردانیم.


كشف 100 کیلوگرم هروئین توسط گمرک در مبادی مرزی استان
همچنین دکتر رضا استادرحیمی دبیر شورا در این جلسه ضمن پيگيري مصوبات جلسات قبل بويژه تعهدات سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در خصوص مركز ماده 16 و پيگيري هاي آن توسط بهزيستي و همچنين ايستگاه پيامبر اعظم (ص)، خواستار تکمیل و تجهیز بخش بانوان مرکز ماده 16 شد و افزود: بهزیستی اقداماتی را در این راستا آغاز کرده و برای اجرا موانعی دارد که باید با همکاری بین‌بخشی حل شود.


وي همچنين از کشف 100 کیلوگرم هروئین توسط گمرک در مبادی مرزی استان خبر داد و اظهار داشت: 202 کیلوگرم هروئین فشرده هم اخیراً در گمرک نوردوز با همکاری گمرک و عوامل اطلاعاتی و انتظامی و فرمانداری جلفا کشف و ضبط شد.


استاد رحیمی ضمن اشاره به تأخیر در راه‌اندازی پاسگاه پیامبر اعظم در آزادراه پیامبر اعظم تبریز ـ زنجان‌ ابراز داشت: این پاسگاه به عنوان گلوگاه باید به سرعت تکمیل و تحویل نیروی انتظامی شود.


منبع: روابط عمومي دبيرخانه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربايجان شرقي98.05.20

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است