Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 220 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 13819
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

هویت زدایی ، هدف اصلی استکبار در ترویج مواد مخدر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان گفت: هویت زدایی، هدف اصلی استکبار در ترویج مواد مخدر است. ایالات متحده آمریکا اقدامات بسیار شومی برای نسل جوان و پویای جامعه ما برنامه ریزی کرده است .


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان؛ علی زندی گفت : سیستان و بلوچستان بیش از 1600 کیلومتر مرز آبی و خاکی با بزرگترین تولید کننده مواد مخدر در دنیا دارد . کشور  نابسامان افغانستان امروزه بیش از 84 درصد از تریاک دنیا را تولید می کند و برابر آمار رسمی دفتر سازمان ملل بیش از ده هزار تن تولید تریاک در کشور افغانستان است .  


وی یادآور شد: گردش مالی بیش از 1600 میلیون دلار تجارت ناپاک که از این پدیده شوم عاید و حاصل می شود در سطح بین المللی باعث شده تا مافیای موادمخدر بیکار ننشیند .


زندی در ادامه اظهار داشت: امروز بحث قاچاق و ترانزیت موادمخدر یکی از اهداف مافیای موادمخدر است بشکلی که به هر طریق ممکن سعی بر این دارند که موادمخدر را از مرزهای ما عبور دهند و هویت زدایی نسل جوان و پویای جامعه هدف اصلی استکبار در ترویج موادمخدر است .


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت : یکی از مشکلات و معضلات اساسی که در حوزه اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر داریم موضوع مقبولیت اجتماعی بهبود یافتگان است که جامعه امروزی ما  نهادینه نشده است. ایشان در ادامه افزود : مشارکت مردمی و برون سپاری کردن اقدامات فرهنگی و اجتماعی از مهم ترین کلید واژه های امر مبارزه با مواد مخدر است .


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان98.05.16

 

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است