Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5785
دیروز  ------------------دیروز ------------------14074
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 47648

پایان‌نامه‌های دانشجویان در حوزه پیشگیری از اعتیاد حمایت می‌شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار بوشهر گفت: از پایان‌نامه‌ دانشجویان رشته‌‌های علوم اجتماعی، جامعه شناسی و روانشناسی در راستای پیشگیری از مواد مخدر حمایت می‌شود.    


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر بوشهر؛ عبدالکریم گراوند در جلسه شورا با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران با قاچاقچیان مواد مخدر بیش از 40 سال قاطعانه مقابله می‌کند، گفت: در این راستا شهدای زیادی تقدیم شده که نشان از عزم بالای ایران اسلامی در مبارزه با سوداگران مرگ است.    


وی با تاکید بر توجه به برنامه‌های فرهنگی در راستای پیشگیری از اعتیاد و افزایش آگاهی خانواده‌ها به ویژه جوانان تصریح کرد: هر چه آگاهی جامعه نسبت به تبعات و مضرات مواد مخدر افزایش یابد زمینه پیشرفت در عرصه مبارزه با سوداگران مرگ ارتقاء می‌یابد.


گراوند؛ کشف بیش از 21 تن مواد مخدر در استان بوشهر در سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و افزود: کشف این حجم مواد مخدر در استان بوشهر نشان از تلاش شبانه‌روزی و موفقیت نیروهای عمل کننده است که از خدمات آنان قدردانی می‌شود.


وی با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از مواد مخدر در سواحل و دریا کشف شده است؛ تصریح کرد: اکنون مسیر قاچاقچیان مواد مخدر از سمت محورهای زمینی به دریا سوق یافته چراکه بیشترین کشفیات سال گذشته و 4 ماه امسال استان بوشهر در سواحل و دریا بوده است.    


استاندار بوشهر از کشف شش تن مواد مخدر در چهار ماه نخست امسال در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از نیروهای انتظامی، دریابانی، اطلاعات، سپاه، نیروی دریایی سپاه و دیگر دستگاه‌های مبارزه‌کننده که در کنار یکدیگر با سوداگران مرگ مقابله می‌کنند، قدردانی می‌شود.


گرانوند با اشاره به اینکه بیشتر ریشه آسیب‌های اجتماعی در جامعه به مواد مخدر برمی‌گردد، تصریح کرد: استان بوشهر در عرصه مبارزه مواد مخدر در بین استان‌های مختلف جایگاه بسیار خوبی دارد و این استان جزء استان‌های آلوده نیست.


وی با بیان اینکه مسیر سوداگران مرگ از خشکی به دریا سوق یافته است، خاطر نشان کرد: هوشیاری نیروهای مبارزه‌کننده با قاچاقچیان به صورت شبانه‌روزی بگونه‌ای است که تمام مناطق برای سوداگران مرگ ناامن است.

استاندار بوشهر از تجهیز دستگاه‌های مبارزه‌کننده با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد و بیان کرد: در راستای تشدید مقابله با سوداگران مرگ در مناطق خشکی و دریایی، استان بوشهر به امکانات نوین و پیشرفته مجهز می‌شود.


گرانوند، با تاکید بر همکاری در راستای ارائه راهکارهای علمی و برنامه‌های فرهنگی برای افزایش آگاهی خانواده‌ها و جوانان افزود: برای افزایش مصونیت جامعه از مواد مخدر باید از شیوه‌ها و روش‌های نوین علمی و فرهنگی استفاده کرد که حمایت پایان‌نامه‌ها دانشگاهی در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد مورد توجه است.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر بوشهر98.04.31

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است