Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 108 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 431
دیروز  ------------------دیروز ------------------11613
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 16410

تولید فیلم‌های کوتاه از عواقب مصرف مواد مخدر برای نمایش در مدارس

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 استاندار اردبیل گفت: در راستای آگاه‌سازی جوانان و نوجوانان باید فیلم‌های کوتاهی از عواقب مصرف مواد مخدر تولید و در مدارس پخش شود.

اکبر بهنامجو روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان افزود: صدا و سیما می‌تواند با پرداختن به این موضوع به شیوه‌های هنری و تاثیرگذار نقش مهمی در کاهش گرایش جوانان به سمت مصرف مواد مخدر داشته باشد.

وی بیان کرد: با توجه به ناآگاهی جوانان و نوجوانان از مضرات مصرف مواد مخدر باید این آموزش‌ها از روش های مختلف و خصوصاً شیوه های هنری به دانش آموزان ارائه شود.

استاندار اردبیل عزم همگانی برای مبارزه با مواد مخدر را مورد تاکید قرار داد و گفت: در محیط های کوچک و خصوصاً در روستاها دهیاران می‌توانند با مداخله به موقع در کاهش میزان گرایش به سمت مصرف مواد مخدر تاثیرگذار باشند.

بهنامجو افزود: در صورت موفقیت طرح‌های مبارزه با مواد مخدر در روستاها می‌توان این طرح‌ها را در شهرها نیز تعمیم داده و اجرا کرد.

وی بیان کرد: برخی از آسیب‌های اجتماعی منجر به گرایش به سمت مصرف مواد مخدر می شود که ظرفیت دهیاران و شوراهای روستا می‌تواند نقش مهمی در کاهش این معضل داشته باشد.

او در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز نگهداری معتادان در اردبیل خواستار تسریع در تجهیز این مرکز توسط بهزیستی شد.

بهنامجو گفت: با راه اندازی مرکز کارآفرینی و گلخانه برای اشتغال معتادان تلاش می شود از آسیب های بیشتر برای این قشر جلوگیری شود.


منبع: ایرنا 98.04.30

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است