Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 105 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 867
دیروز  ------------------دیروز ------------------12425
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 13292

بسیج باید وارد صحنه مبارزه با مواد مخدر شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی بسیج را گسترده‌ترین فعالترین و موثرترین شبکه اجتماعی کشور دانست و گفت: این نهاد مردمی باید در صحنه مبارزه با مواد مخدر وارد شود.


محمدحسن جهان در جمع فرماندهان بسیج کارمندی و فرمانده سازمان بسیج کارمندی استان در محل شرکت نفت نقش بسیج را در برنامه های آموزشی و اقدامات پیشگیرانه اعتیاد مهم و ضروری دانست.


وی به جایگاه این نهاد مقدس در امر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جامعه به ویژه اعتیاد اشاره کرد و گفت: احساس مسولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و باارزش ترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را در طول سالیان سال به ظهور رسانده اند.


دبیر شورا به نقش بسیج و اقدامات فرهنگی پیشگیری از اعتیاد را موثر خواند و گفت: بسیچ یکی از بازوان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است.


جهان با اشاره به رشادت ها و جان فشانی های بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس افزود: خون پاک شهیدان بزرگوار بسیجی بود که اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را در دنیا ماندگار کرد.


وی استفاده از ظرفیت های مردمی را برای مبارزه با این موضوع موثر دانست و افزود: پشتوانه مردمی در این زمینه می تواند به راه حل های علمی برای مبارزه با این پدیده کمک کند.


دبیر شورا تصریح کرد: مبارزه با این پدیده شوم نیازمند عزم ملی بوده و باید مردم و نیروهای بسیج در این زمینه دخیل باشند تا اقدامات لازم و موثرتری برای مقابله با این معضل اجتماعی صورت گیرد.


جهان گفت: با توجه به اینکه بسیج گسترده ترین فعالترین و موثرترین شبکه اجتماعی کشور است ، باید وارد صحنه مبارزه با مواد مخدر شود.


وی تاکید کرد: اگر مردم و بسیج را وارد صحنه مبارزه با مواد مخدر نکنیم به یقین با روش های اداری و رسمی قادر نخواهیم بود مسله را حل کنیم هر چند کارهای خوبی در این زمینه انجام شده است.


دبیر شورا اضافه کرد: بسیج با استفاده از نیرو های مردمی که جایگاه دارند می تواند تمام اقشار جامعه و گروه های هدف را با آگاه سازی و اطلاع رسانی از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد مصون دارند نقش بسیج و بسیجی در پیشگیری از اعتیاد از مهمترین راه های مبارزه با این منکر جامعه است.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی98.04.30

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است