Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 127 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1399
دیروز  ------------------دیروز ------------------12425
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 13824

۱۳۰۰ نفر در مرکز درمان اعتیاد اخوان استان تهران پذیرش شدند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد اداره کل بهزیستی استان تهران گفت: هم اکنون یک هزار و ۳۰۰ نفر در مرکز درمان اعتیاد اخوان ماده ۱۶ شهرستان ملارد تحت درمان هستند.

به گزارش ایرنا، فرزانه جوادی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این تعداد ۳۶۴ نفر از شهرستان های غرب استان تهران و بقیه از سایر بخش‌های استان تهران پذیرش شده‌اند.

وی اضافه کرد: این مرکز دارای ظرفیت بیش از یک هزار و چهارصد نفر است که به بهبودی معتادان و توانمندسازی آنان کمک می‌کند.

معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد اداره کل بهزیستی استان تهران تاکید کرد: این مرکز در سال ۹۲ در ۲ فاز برای نگهداری معتادان با ظرفیت ۵۰۰ نفر احداث شد که هم اکنون دارای پنج فاز است.

وی ادامه داد: در هر فاز خدمات مختلفی از جمله غربالگری، خدمات روانشناسی، مددکاری و آموزش‌های فردی و گروهی توسط ۵۲ نفر پرسنل از جمله پزشک، پرستار، روانشناس و مددکار ارائه می‌شود.

جوادی با اشاره به اینکه این مرکز در جهت توانمندسازی معتادان بهبود یافته خدمات ارائه می‌کند گفت: درصدد هستیم تا با ارائه آموزش‌های فنی وحرفه ای و مهارتی زمینه اشتغال این افراد و بازگشت آنان به چرخه زندگی را فراهم سازیم.

معاون توسعه و پیشگیری از اعتیاد اداره کل بهزیستی استان تهران ادامه داد: همچنین اگر مددجویی مشکل قضائی و یا خانوادگی داشته باشد به او کمک می‌کنیم و از منابع حمایتی استفاده خواهیم کرد.


منبع: فارس 98.04.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است