Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 160 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 6544
دیروز  ------------------دیروز ------------------12987
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 6544

هرچقدر سن مداخلات پیشگیری پایین‌تر بیاید، آسیب‌ها در بزرگسالی کمتر می‌شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 کارگاه کشوری پیشگیری از اولیه از اعتیاد باعنوان مصون سازی خانواده و کودکان زیر سن دبستان در برابر اعتیاد در استان اردبیل در شهرستان سرعین برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل؛ این کارگاه کشوری با حضور دبیر شورای هماهنگی هماهنگی مبارزه با مواد استان، مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار شهرستان سرعین و رئیس گروه پیشگیری سازمان بهزیستی و کارشناسان پیشگیری از اعتیاد بهزیستی استانها برگزار شد.


بهنام بهشتی دبیر شورا در این کارگاه با تبریک هفته کرامت و هفته بهزیستی مهمترین اولویت ستاد مبارزه با مواد مخدر، دبیرخانه شورا و دستگاه‌های استانی را کاهش آسیب اعتیاد بیان کرد و افزود: ایجاد حساسیت مبارزه با مواد مخدر در سطح جامعه و افزایش روحیه مشارکت در سطوح مختلف اجتماع، ارتقای فعالیت‌های پیشگیرانه و مراقبتی، بویژه در سنین پایین از جمله انتظارت دبیرخانه شورا است.


وی، مبارزه با مواد مخدر را دغدغه همه دستگاه‌های استانی یاد کرد و گفت: زمان شکل گیری شخصیت یک فرد از همان سنین ابتدایی است هر چقدر سن مداخلات پیشگیری پایین تر بیاید، آسیب‌ها در بزرگسالی کمتر می شود.


دبیر شورا تصریح کرد: آموزش مهارت نحوه تعامل پدر و مادر با همدیگر و نحوه رفتار با فرزند، زمینه‌ساز پیوند مستحکم  و ایمن سازی کودکان در برابر آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد است و امیدوارم با تداوم این برنامه‌ها کودکان و خانواده‌ها را در برابر آسیب های اجتماعی مصون سازیم.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل98.04.26

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است