Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 400 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 13536
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

رضایت ملت، موثر بودن اقدامات ستاد مبارزه با مواد مخدر را مشخص می‌کند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


معاون اداری، مالی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مردم از ما انتظاراتی دارند که به حق است، در حقیقت رضایت ملت، موثر بودن اقدامات ستاد مبارزه با مواد مخدر را مشخص می‌کند.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی، اکبر ولی‌زاده در دیدار با سرپرست دبیرخانه شورا ضمن قدردانی از زحمات اعضای شورا گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر از نظرات اعضای شورا در بهبود عملکرد سازمان استقبال می‌کند.


وی بیان کرد: جامعه و مردم از ما انتظاراتی دارند که به حق است در حقیقت ما با ملت سروکار داریم، در نتیجه رضایت ملت موثر بودن اقدامات ستاد مبارزه با مواد مخدر را مشخص می‌کند.


این مقام مسئول در ستاد با بیان اینکه مطالباتی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) وجود دارد، گفت: مبارزه با مواد مخدر یکی از سخت‌ترین کارها است، بنابراین ستاد و شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید جدی‌تر و موثرتر و با یک انرژی مضاعف در این مسیر با ریل گذاری‌های جدید حرکت کنند.


ولی‌زاده با بیان اینکه ستاد مبارزه با مواد مخدر باید یک ستاد راهبردی به جهت اتاق فکر و مغز راهبری نهاد‌های متولی باشد، افزود: در ستاد مبارزه با مواد مخدر دو اولویت تعریف شده است اول اینکه یک مطالبه جدی در مورد برخورد با معتاد متجاهر وجود دارد که باید تکلیفشان را روشن کرد و مرحله بعد آن اولویت مقابله با عرضه مواد مخدر است.


وی بیان داشت: ستاد مبارزه با مواد مخدر تمام انرژی خود را صرف ایجاد هماهنگی‌ها بین ارگان‌های ذی‌ربط و شناسایی ظرفیت‌ها برای نگهداری، اسکان و بهداشت، اشتغال و صیانت معتادان کرده است و برای جمع‌آوری معتادان متجاهر همکاری خوبی با ناجا و سپاه، بهزیستی و وزارت بهداشت و نهادهای مختلف دارد.


معاون دبیرکل ستاد ادامه داد: اولویت دوم ستاد مبارزه با مواد مخدر، هوشمندسازی یعنی شناسنامه‌دار کردن مبارزه با مواد مخدر است. ستاد مبارزه با مواد مخدر برای هوشمندسازی، واحد فناوری و اطلاعات جداگانه‌ای در داخل ستاد در نظر گرفته است و باید تمام داده‌ها در داخل ستاد جمع‌آوری ‌شود در این صورت خود ستاد مبارزه با مواد مخدر تبدیل به یک مرکز تولید اطلاعات خواهد شد.


ولی‌زاده در ادامه سفر خود به این استان از مرکز ماده 16 تبریز بازدید کرد با عملکرد مرکز آشنا شد و ضمن تقدیر از عملکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامات و برنامه‌ریزی‌ها گفت: استفاده از ظرفیت‌های مغفول و آزاد نهادهای مختلف از اولویت‌های ستاد است.


همچنین دکتر رضا استادرحیمی سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در دیدار با معاون اداری، مالی وامور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر در تشریح برنامه‌های شورا گفت: یکی از برنامه‌های ما بازدید و تعامل مثبت با شورای شهرستان‌ها است که همکاری مستمری با شورای استان دارند.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی98.04.23

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است