Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 343 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18109
دیروز  ------------------دیروز ------------------21075
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

همکاری بسیج با نیروی انتظامی در برخورد با فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: بسیجیان در برخی از مناطق در قالب یگان‌های امنیتی در کنار نیروی انتظامی با فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر مقابله می‌کنند.

«محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، در خصوص همکاری بسیج با نیروی انتظامی در جهت نگهداری معتادان متجاهر اظهار داشت: مهمترین اولویت بسیج در حوزه مبارزه با مواد مخدر موضوع پیشگیری است. امروز بسیج برای جلوگیری از افزایش معتادان و فروش مواد مخدر با ورود به مدارس، دانشگاه‌ها، کارخانجات، ادارات و مجموعه اصناف و بازار، آموزش و اقدامات پیشگیرانه خود را شروع کرده است.

وی ادامه داد: بسیج در زمینه‌های علمی، آموزشی، ساخت انیمیشن و کلیپ‌های چند ثانیه‌ای وارد عمل شده و ستاد مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی را یاری می‌کند.

سردار یزدی درباره جمع‌آوری معتادان متجاهر گفت: بسیج در بعضی از محله‌ها وارد شده و معتادان متجاهر را جمع‌آوری و آن‌ها را نگهداری و بازپروری می‌کند، که تعدادی از معتادان متجاهر امروز پس از پاکسازی در حال حرفه آموزی هستند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) افزود: پس از اینکه معتادان پاکسازی شده، حرفه‌ای را فراگرفتند با اعطا وام به آن‌ها اشتغال زایی خواهد شد و محصولات تولیدی در ابتدا توسط سپاه محمد رسول الله (ص) به فروش خواهد رسید.

وی عنوان کرد: بسیجیان در برخی از مناطق در قالب یگان‌های امنیتی در کنار نیروی انتظامی به منظور برخورد با فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر حضور دارند.

سردار یزدی بیان کرد: در استان‌های مرزی بسیجیان همکاری‌های نزدیکی با نیروی انتظامی در راستای مبارزه با مواد مخدر دارند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) خاطرنشان کرد: امروز حدود 500 معتاد متجاهر در کمپ سپاه تهران نگهداری و بازپروری می‌شوند و تعدادی از این‌ها حدود دو ماه است که هیچ‌گونه موادی مصرف نمی‌کنند و دارویی نمی‌گیرند.

وی درباره مناطق شوش، مولوی و هرندی گفت: گروه‌های جهادی تحت حمایت سپاه محمد رسول الله (ص) در این مناطق حضور دارند و این حضور خوشبختانه نتایج خوبی داشته است.


منبع: دفاع پرس 98.04.05

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است