Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 8647
دیروز  ------------------دیروز ------------------12606
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 37964

ضعف بنیان‌های دینی و اعتقادی تأثیر زیادی در گرایش افراد به آسیب‌های اجتماعی دارد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی در دیدار با مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: ضعف بنیان‌های دینی و اعتقادی تأثیر زیادی در گرایش به آسیب‌های اجتماعی دارد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی، احمد ریواده در این دیدار بیان داشت: دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با شعار یاری‌گر هم باشیم به دنبال ایجاد بستر مناسب برای ظهور و بروز همه ظرفیت های موجود استان برای مبارزه همه جانبه با اعتیاد بعنوان اولین آسیب اجتماعی استان است.


وی افزود: در این مسیر حتما از ظرفیت تمام نشدنی معارف دینی و اعتقادی بایستی استفاده شود.


دبیر شورا با اشاره به ظرفیت‌های ستاد اقامه نماز در راستای پیشگیری از اعتیاد پرداخت و گفت: در سبب‌شناسی آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد نقش بنیان‌های اعتقادی و دینی در  پیشگیری از آسیب‌ها اجتماعی امری بدیهی و غیر قابل انکار می‌باشد و ضرورت دارد برنامه های ویژه  با اولویت نوجوانان و جوانان مورد توجه قرار گیرد.


حجت الاسلام رضا احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان به نقش موثر نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی و بخصوص اعتیاد اشاره داشت و افزود: نماز در کاهش استرس و اضطراب بسیار موثر است و ستاد اقامه نماز آمادگی دارد با بهره گیری از ظرفیت اساتید تخصصی نماز استان و همچنین مرکز قم و مشهد به کاهش آسیب های اجتماعی در استان کمک کند.


در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری دو جانبه منعقد و مقرر شد دوره‌های آموزشی مقدماتی و میانی پیشگیری از اعتیاد توسط ستاد اقامه نماز استان با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر برگزار شود.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی97.10.16

 

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است