Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 126 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4830
دیروز  ------------------دیروز ------------------14920
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 52053

تشکیل بانک جامع اطلاعات معتادان متجاهر در شهرستان اسلامشهر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اسلامشهر از تشکیل بانک جامع و کاملی از معتادان متجاهر شهرستان با همکاری شبکه بهداشت، نیروی انتظامی و اداره بهزیستی خبر داد.


به گزارش شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران؛ مسعود مرسلپور در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اسلامشهر گفت: آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی خانواده‌ها از مضرات سوء مصرف مواد مخدر توسط دستگاه‌های عضو امری ضروری است و اداره بهزیستی هر چه زودتر باید خط تلفن شماره 123 را فعال کند.


وی افزود: لازمه ساماندهی دقیق معتادان متجاهر جهت درمان و صیانت پس از درمان، ایجاد یک بانک اطلاعاتی است.


فرماندار اسلامشهر با اشاره به ساماندهی معتادین متجاهر بیان داشت: با توجه به رسیدن فصل سرما، معتادانی که دارای خانواده هستند، پس از هماهنگی‌های لازم می‌بایست به خانواده‌هایشان تحویل داده شوند و بیماران بدون خانواده نیز، جهت درمان به مراکز اقامتی و بهبودی انتقال یابند، همچنین ضروری است که پس از دوره درمان و ترخیص، افراد مذکور توسط بهزیستی مورد حمایت واقع شوند.


مرسلپور ادامه داد: پاتوق و مکان بسیاری از معتادان متجاهر در ساختمان‌ها و اماکن مخروبه می‌باشد، لذا دستگاه‌های ذی‌ربط بالاخص شهرداری هرچه زودتر جهت تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان تهران 97.09.13

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است