Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 209 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 229
دیروز  ------------------دیروز ------------------17510
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 58163

بسیج، فرمول همه جانبه دفاع از انقلاب است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بسیج، فرمول همه جانبه دفاع از انقلاب است. بسیج، نیروی کارامد در همه موضوعات است؛ این یادگار حضرت امام(ره) است.

اسکندر مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر، در مراسم انعقاد تفاهم نامه سازمان بسیج مستضعفین و ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: امام خمینی(ره) بسیج و نیروهای مردمی را راه اندازی کرد و فرمودند باید بدانیم که چگونه دفاع کنیم؛ لذا بسیج، فرمول همه جانبه دفاع است. بسیج، نیروی کارامد در همه موضوعات است؛ این یادگار حضرت امام(ره) است.

وی افزود: این تفاهم‌نامه، پایان کار نیست بلکه آغاز فعالیت و جهادی جدید است. آسیب‌های اجتماعی، یکی از مسائل مهم از دیدگاه رهبر انقلاب است.

 مومنی تاکید کرد: امروز، مواد مخدر منشا بسیاری از آسیب هاست. ۵۵ درصد طلاق ها، ۷۰ درصد زندانی ها و بسیاری از قتل ها و سرقت ها از مواد مخدر نشات می گیرد.

وی گفت: این طرح در ۱۰ استان با ۴ هزار ظرفیت آغاز خواهد شد و برای صیانت و درمان معتادین تا بهبودی، اقدامات مناسبی انجام می شود.

مومنی اظهار داشت: همه نهادها، سازمان ها و مردم باید در این زمینه کار کنند. بسیج و سپاه نیز در این عرصه که مورد تاکید رهبری است، حضور خواهند داشت و اقدامات گسترده ای انجام می دهیم.

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: برای مقابله با مواد مخدر از داخل شهر گرفته تا مرزهای ایران باید پیشگیری و مقابله صورت بگیرد.

منبع: مهر 97.09.07

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است