Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1042
دیروز  ------------------دیروز ------------------17510
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 58976

دست داشتن تهران در ورود مواد مخدر به عراق، اتهامی مضحک است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی معاون سفیر ایران در عراق گفت: دست داشتن تهران در ورود مواد مخدر به عراق به اندازه زدن اتهامی همچون حمایت  ایران از تروریست و داعش مضحک است.

سید موسی علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به برخی مطالب منتشر شده در مورد پخش مواد مخدر در عراق و نقش ایران در زمینه تصریح کرد : منبع پخش مواد مخدر در عراق و منطقه همان کشورهایی هستند  که طی چند سال گذشته برای لطمه زدن به عراق و تخریب زیر ساخت های این کشور اقدام به حمایت از تروریست ها و ارسال تروریست‌های انتحاری به این کشور می‌کردند .

وی با بیان این که بعد از شکست ترویست‌های داعش با حمایت جمهوری اسلامی ایران  و برملا شدن برنامه‌های آنان امروز بار دیگر حامیان جریان تکفیری و تروریست جوانان و مردم منطقه به خصوص عراق را هدف قرار داده اند و با انتشار مواد مخدر تلاش می‌کنند، جوانان و مردم عراق را به انحراف بکشند.

 این دیپلمات ارشد ایرانی در عراق ادامه داد:  بدون شک پشت انتشار مواد مخدر در کشورهای منطقه، سرویس‌های امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارند تا با به انحراف کشیدن جوانان مسلمان موجب عقب افتادن این جوامع شوند .

 وی با بیان این که دست داشتن ایران در ورود مواد مخدر به عراق به اندازه زدن اتهامی همچون  حمایت از تروریست و داعش از سوی ایران، مضحک است، تاکید کرد : جمهوری اسلامی ایران همانگونه که به دولت و مردم عراق برای مبارزه با داعش حمایت کرد، آمادگی دارد برای مبارزه با مواد مخدر نیز با این کشور کمال همکاری را کند و  انتظار می رود به زودی یادداشت تفاهم همکاری بین دو کشور امضا شود.

معاون سفیر ایران در عراق با تاکید بر این که جمهوری  اسلامی ایران همواره از ثبات تمامیت ارضی، امنیت و توسعه عراق حمایت می کند، گفت: ایران آمادگی دارد دستاوردهای علمی، صنعتی و دانشگاهی خود را برای توسعه و بازسازی عراق در اختیار کشور دوست، برادر و همسایه عراق قرار دهد.


منبع: ایسنا 97.09.05

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است