Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4201
دیروز  ------------------دیروز ------------------14920
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 51424

ایران آماده همکاری با عراق برای مبارزه با مواد مخدر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با بیان اینکه ، متهم کردن ایران در خصوص ورود مواد مخدر به عراق، اتهامی مضحک از سوی کسانی است که مخالف روابط برادرانه دو ملت هستند ، تاکید کرد که ایران آماده همکاری با عراق در مبارزه با این پدیده شوم است.

به گزارش ایرنا، 'سید موسی علیزاده طباطبایی' روز شنبه در گفتگو با ایرنا در بغداد افزود: منبع اصلی پخش مواد مخدر در عراق و منطقه همان کشورهایی می باشند که طی چند سال گذشته برای لطمه زدن به عراق و تخریب زیر ساخت های این کشور اقدام به حمایت از تروریست ها و اعزام ترویست های انتحاری به این کشور می کردند.


معاون سفیر ایران در بغداد خاطرنشان کرد: بعد از شکست ترویست های داعش با حمایت جمهوری اسلامی ایران و بر ملا شدن برنامه های آنان، امروز بار دیگر حامیان جریان تکفیری و تروریست جوانان و مردم منطقه به خصوص عراق را هدف قرار داده اند و با وارد کردن و توزیع مواد مخدر در این کشور تلاش می کنند جوانان و مردم عراق را به انحراف بکشند.


علیزاده طباطبایی تصریح کرد: بدون شک پشت پرده گسترش توزیع مواد مخدر در کشورهای منطقه سرویس های امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارند تا با به انحراف کشیدن جوانان مسلمان موجب عقب افتادگی این کشورها و ضعف جوامع اسلامی در برابر رژیم غاصب را فراهم آورند.


وی گفت: ادعای دست داشتن ایران در ورود مواد مخدر به عراق به اندازه اتهام ایران به حمایت از تروریسم و داعش مضحک می باشد.


علیزاده طباطبایی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هماهنگونه که به دولت و مردم عراق برای مبارزه با داعش کمک کرد، آمادگی دارد برای مبارزه با مواد مخدر نیز با این کشور کمال همکاری را داشته باشد.


معاون سفیر ایران در بغداد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره از ثبات، تمامیت ارضی، امنیت و توسعه عراق حمایت می کند و آمادگی دارد دستاوردهای علمی، صنعتی و دانشگاهی خود را برای توسعه و بازسازی عراق در اختیار کشور دوست، برادر و همسایه، عراق قرار دهد.


منبع: ایرنا 97.09.03

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است