Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 163 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 173
دیروز  ------------------دیروز ------------------17510
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 58107

ضرورت مبارزه با مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی کمیسر ارشد گئورگی آریاچپف سرپرست دبیرکل وزارت کشور بلغارستان و هیات همراهش  با سعید عمرانی، معاون دادستان کل کشور در حوزه مبارزه با مواد مخدر، دیدار کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در این دیدار که در خصوص همکاری در زمینه مبارزه با مواد مخدر و به درخواست طرف بلغارستانی ترتیب داده شده بود سرپرست دبیرکل وزارت کشور بلغارستان اظهار کرد: ما از فعالیت های ایران در زمینه مبارزه با مواد مخدر بسیار شنیده‌ایم و اطمینان دارم که خواهیم توانست از این فرصت استفاده کنیم.

معاون دادستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز تصریح کرد: در همسایگی کشورهایی هستیم که بالاترین تولیدات مواد مخدر را در جهان دارند و متاسفانه کشور ما پلی برای عبور بخشی از این مواد مخدر به اروپا و کشورهای دیگر شده است.

عمرانی با بیان این‌که «ما در جهت یک اقدام انسانی در تمام این سال‌ها تمام توان‌مان را برای مبارزه با مواد مخدر به کار گرفتیم»، گفت: امروز مشکل مواد مخدر یک مشکل جهانی است و لازمه مبارزه با آن این است که در کنار هم و دست به دست هم با آن مبارزه کنیم.

معاون دادستان کل کشور در خصوص همکاری در زمینه مبارزه با مواد مخدر اعلام آمادگی کرد.

در این بخش از نشست سرپرست دبیرکل وزارت کشور کشور بلغارستان از پیشنهادات معاون دادستان کل کشور استقبال کرد.

در ادامه این جلسه عمرانی با اشاره به اینکه قوانین ایران در زمینه مبارزه با مواد مخدر گفت:  تاکنون ٣٨٠٠ تن از نیروهای پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر شهید شدند، اگر می خواستیم چشممان را به این مساله ببندیم امروز حال و روز اروپا این نبود، اما آموزه های دینی به ما تعلیم داده که انسان برای ما اهمیت دارد.


منبع: ایسنا 97.08.21

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است