Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 255 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1843
دیروز  ------------------دیروز ------------------16229
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 34331

لزوم آموزش مهارت‌های زندگی به دانشجویان در دانشگاه‌ها

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش گفت: آموزش مهارت‌های زندگی باید از سوی دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی بخصوص در دانشگاه‌ها انجام شود.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش؛ پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش در سالن جلسات اداره بهزیستی با حضور اعضا کمیته برگزار شد.


محمدحسن جهان در این جلسه گفت: در شیوع‌شناسی اعتیاد مشخص شد که انواع موادمخدر صنعتی به خصوص "گل" و روانگردان‌ها در بین برخی اقشار مختلف جامعه اعم از دانش‌آموزان دوره اول، دوم متوسطه، دانشجویان نفوذ کرده و آنها را آلوده کرده است.


وی تصریح کرد: اعتیاد به مواد مخدر یکی از مهمترین مشکلات اجتماعی جامعه است و عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای سلامت جامعه محسوب می‌شود و می‌تواند زمینه‌ساز سقوط بسیاری از ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی شود و در نهایت سلامت جامعه را به مخاطره اندازد .


دبیر شورا بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی به ویژه دانشگاهی باید نسبت به انجام اقدامات فرهنگی و پیشگیری، اطلاع‌رسانی دقیق، مشاوره مناسب و آموزش مهارت‌های زندگی اقدام کنند تا با بهره گیری از کلیه امکانات فرهنگی و ظرفیت‌های موجود، شاهد کاهش 5 درصدی شیوع و بروز اعتیاد باشیم.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش97.08.12

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است