Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 191 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1664
دیروز  ------------------دیروز ------------------16229
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 34152

خوزستان در جشنواره نوجوان سالم مقام اول را کسب کرد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان گفت: دانش آموزان خوزستانی در جشنواره نوجوان سالم برای دومین سال متوالی، مقام اول را کسب کردند.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خوزستان؛ حسین لامی‌زاده در مراسم جشنواره نوجوان سالم گفت: اين جشنواره، در هفت رشته دانش‌آموزی و سه رشته برای همکاران فرهنگی برنامه‌ریزی شده است.


وی  افزود: در بخش دانش‌آموزی، آثار در قالب رشته‌هایی مانند ایده‌پردازی، مقاله‌نویسی، نقاشی، روزنامه‌دیواری، عکس، فیلم کوتاه، نرم‌افزار و چند رسانه‌ای و در بخش همکاران، آثار در قالب الگوها و فنون آموزش پیشگیری در کلاس درس، محصولات و منابع کمک آموزشی و فرهنگی - پیشگیری ارائه شد.


لامی‌زاده بیان داشت: شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پر خطر از موضوعاتی بودند که در این جشنواره پیگیری و مطرح شد و دانش‌آموزان و معلمان در تهیه آثار خود به این موضوعات پرداختند.


وی در ادامه گفت: با توجه به تفاهم‌نامه‌ای که بین شورا و اداره کل آموزش پرورش خوزستان منعقد شد، این جشنواره همه ساله در استان برگزار می‌شود.


دبیر شورا بیان داشت: سال گذشته در این جشنواره 10 هزار اثر ارائه شد اما امسال این تعداد به 25 هزار اثر، افزایش یافت که این امر، نشان دهنده توجه به مقوله نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه و در بین دانش‌آموزان است.


در اختتامیه این جشنواره از 7 دانش آموز و 3 نفر در حوزه فرهنگی و پیشگیری استان تجلیل شد .


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خوزستان97.08.12

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است