Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 233 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1775
دیروز  ------------------دیروز ------------------16229
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 34264

سال تحصيلي فرصت مناسبي برای اجراي برنامه‌هاي پيشگيري از اعتیاد است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر ایلام سال تحصيلي جدید را فرصت مناسبي جهت اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و پيشگيري عرصه مبارزه با مواد مخدر دانست.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام؛ جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهران با دستور كار برنامه‌ريزي در جهت اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و پيشگيري با توجه به آغاز سال تحصيلي جديد در محل فرمانداري شهرستان برگزار شد.


فهد كمالوندي در این جلسه بيان داشت: پيشگيري ارجح‌تر از درمان است و در اين زمينه بايد فعاليت‌هاي بيشتري انجام شود.


وی گفت: با توجه به اينكه تفاهم‌نامه‌هاي امسال منعقد شده و رونوشت آن به فرمانداري‌ها ابلاغ شده است، خواستار پيگيري سهم اعتبارات دستگاه‌هاي شهرستاني بوسيله مسئولين ادارات شد.


دبیر شورا ادامه داد: با توجه به نزديك شدن سال تحصيلي جديد مي‌طلبد با تبليغات و نصب پوستر در همه ابعاد در بين دانش‌آموزان در تمام مقاطع تحصيلي اطلاع‌رساني كاملي در اين خصوص انجام شود.


دبير شورا همچنین در جلسه شورا با اشاره به تفاهم‌نامه‌های منعقده شورا در حوزه فرهنگی و پیشگیری بر لزوم جذب اعتبارات توسط دستگاه‌های فرهنگی استان و استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در دستگاه‌ها تاکید کرد و خواستار نظارت بر چگونگی اجرا و ارتقاء کیفیت و اثرگزاری مثبت برنامه‌ها شد .


کمالوندی با بیان اینکه در سال‌جاری 12 تفاهم‌نامه با دستگاه‌های فرهنگی منعقد شده است، گفت: به منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و پیشگیری مبلغ 30 میلیارد ریال در نظر گرفته شده که به دستگاه‌های اجرایی استان تخصیص می‌یابد .


وی در پايان با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه‌ها کلیه گروه ها اعم از خانواده و محیط های آموزشی و محیط‌های کاری را تحت پوشش قرار می‌دهند بر لزوم همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام9.06.21

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است