Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 206 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1695
دیروز  ------------------دیروز ------------------16229
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 34183

رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر از ترویج پدیده شوم اعتیاد جلوگیری می‌کند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: با رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر می‌توان از ترویج پدیده شوم اعتیاد در جامعه جلوگیری کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان؛ محمود روحانی‌فر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گمیشان با گرامیداشت یاد و خاطره 83 شهید مبارزه با مواد مخدر استان گفت: مواد مخدر آسیب بزرگ اجتماعی در کشور است و مبارزه با آن بسیار پیچیده و مهم است.


وی اضافه کرد: اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر امری لازم و ضروری است تا بتوانیم از ترویج پدیده شوم اعتیاد در جامعه جلوگیری کنیم.


دبیر شورا کمیته‌های مبارزه با مواد مخدر را بازوان عرصه مبارزه برشمرد و گفت: فعال شدن این کمیته‌ها به صورت تخصصی می‌تواند در کاهش و ریشه کن کردن مواد مخدر موثر باشد.


روحانی‌فر با بیان اینکه عوامل متعدد می‌تواند افراد را به سمت مصرف مواد مخدر سوق دهد، گفت: دو بال می‌تواند در امر مبارزه با این بلای خانمان سوز نقش آفرینی کند که اولین آن مقابله‌ای و امنیتی و مقابله با عرضه است و دومین اقدام که گامی مؤثر است کاهش تقاضا، فرهنگ سازی و پیشگیری می‌باشد.


همچنین امیرشیر توماج فرماندار گمیشان در این جلسه، مبارزه با مواد مخدر را امری لازم و ضروری برشمرد و گفت: هدف دشمن با ترویج مواد مخدر در کشور و دسترسی آسان به آن ضربه وارد کردن بر جامعه و بنیان خانواده ها است.


وی افزود: مواد مخدر آسیب بزرگ اجتماعی است و همه باید نسبت به ریشه کن کردن آن بسیج شوند.


توماج یادآور شد: پیشگیری از مواد مخدر راهی آسان و کم هزینه و روشی مطمئن برای جلوگیری از گسترش مواد مخدر در سطح کشور می‌باشد.


فرماندار گمیشان در پایان بر شناسایی نقاط آسیب پذیر شهرستان، استفاده از ظرفیت علما، روحانیون و گسترش طرح‌های اشتغالزایی تاکید کرد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان97.06.19

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است