Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 263 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1864
دیروز  ------------------دیروز ------------------16229
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 34352

برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ويژه بانوان در توزیع برق خراسان رضوی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 در راستای تقویت بنیان خانواده و تحکیم ارزش های اسلامی و همچنین به منظور توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقای مهارت های زندگی ، کارگاه آموزشی با حضور تعدادی از بانوان شاغل در محل حوزه ی ستاد ی برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی ، مهرناز زمانی مشاور مدیرعامل در امور بانوان با بیان این خبر گفت: در ابتدای این جلسه مهندس مزینی مدیرعامل شرکت با تأکید بر حضور موثر بانوان در جامعه به ويژه نقش ويژه ای که در بخش های مختلف صنعت آب و برق بر عهده ایشان می باشد، دفاع مناسب از جایگاه بانوان به منظور تقویت حضور و نقش آفرینی موثرتر را ضروری دانست و یکی از معضلات جامعه در این خصوص را نداشتن سبک زندگی مشخص و وجود تعارضات حضور زن در خانواده ، تربیت فرزندان و محیط کار خواند.


 وی با تأکید بر روحیه بالای بانوان در انجام مشاغل مختلف و عملکرد مناسب به جهت سعه صدر و دقت بالا ، لزوم استفاده از توان بانوان همکار و ارائه ایده های نو و خلاقانه و ارائه خدمات بهتر در شرکت را یادآور شد .


در پایان برقراری تعادل در زندگی شخصی و شغلی ، رعایت قوانین و مقررات در چارچوب های مشخص شده ، غنيمت شمردن فرصت خدمت و استفاده بهینه از زمان ، رعایت ارزش های اسلامی به ويژه رعایت حجاب اسلامی در محیط کار و تداوم نشست ها و برگزاری جلسات مشترک را مورد تأکید قرار داد.


لازم به ذکر است در ادامه کارگاه آموزشی مهارت های زندگی اسلامی، توسط حمیده غفاریان، مشاور دانشکده علوم پزشکی و موسسه آیین مهر، به مدت 3 ساعت و طی دو نشست برگزار  و در پایان جلسه نیز به سوالات کارکنان پاسخ داده شد .


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی97.06.18

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است