Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 194 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7166
دیروز  ------------------دیروز ------------------8607
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 23425

ورود کاربران

علت عمده گرفتاري‌ خانواده‌هاي درگير اعتياد، عدم آگاهي است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


معاون اداري، مالي و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حجم عظيمي از گرفتاري‌هاي خانواده‌هاي درگير اعتياد، عدم آگاهي والدين و فرزندان آنان مي‌باشد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گيلان، سید نجیب حسيني در اختتاميه جشنواره  ورزشي و تفريحي كارگران كشور كه در منطقه سنگاچين شهرستان بندر انزلي برگزار شد، با بيان اين مطلب افزود: انتقال اطلاعات درباره مضرات انواع موادمخدر و مهارت‌های زندگی از جمله فرزندپروري، نه گفتن، كنترل خشم و... به خانواده‌ها و فرزندان از جمله رسالت‌هاي ستاد در حوزه پيشگيري از اعتياد مي‌باشد که خود خانواده‌ها نیز مي‌توانند همكاري كنند .


وي همچنين اضافه كرد: بيش از 400 نوع مواد مخدر در دنيا وجود دارد و طبق تحقيقات آماري 300 نوع آن تحت هر اسم فريبنده‌اي در كشور ما وجود دارد و از سوي قاچاقچيان تحت عناوین دروغین شادی‌آور، لاغرکننده و بیدارنگهدارنده در شب‌های امتحان به مشتريان عرضه می‌شود، لذا خانواده‌ها بايد احساس خطر را درك کنند و از فرزندان خود غافل نشوند.


معاون اداري، مالي و امور مجلس ستاد افزود: ايجاد نشاط اجتماعي و شادي يكي از راه‌هاي جلوگيري از اعتياد مي‌باشد و تحقيقات اخير نشان داده كه 90 درصد والدين نگران اعتياد فرزندان خود هستند و اگر در پرسشنامه‌اي سوال شود که اولين نگراني شما از بيرون رفتن فرزندانتان چيست، قطعا پاسخ خواهند داد " اعتياد" .


حسینی بیان داشت: بايد هوشيار بود و از هر فرصتي جهت ضربه زدن به اهداف شوم قاچاقچيان استفاده کنیم.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گيلان97.06.17

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است