Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 157 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7598
دیروز  ------------------دیروز ------------------17510
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 65532

تاکید نماینده مجلس بر فرهنگ‌سازی شادی و نشاط برای مبارزه اجتماعی با مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


 نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی می گوید: برای مقابله با اعتیاد به مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی باید جامعه شاد همراه با افزایش برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگي را به ویژه برای نوجوانان و جوانان در کشور فراهم کنیم.


جلال محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر باید همواره با فرهنگ سازی برای شادی مردم باشد ، ضرورت دارد بسترهای لازم برای شادی و نشاط جامعه از سوی وزارت ورزش و جوانان و متولیان فرهنگی ایجاد شود.


وی با تاکید بر اینکه همه مسوولان برای ایجاد زیرساخت های شادی و نشاط مردم وظیفه دارند، اظهار کرد: دولت و مجلس نیز در کنار یکدیگر تلاش می کنند زمینه های اوقات فراغت سالم با استفاده از امکانات شادی و نشاط بویژه در ورزشگاه‌ها را برای کودکان، نوجوانان و جوانان که از سرمایه های ملی کشورند، فراهم کنند .


 نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌های متعدد موسیقی در محلات و شهرهای مختلف بصورت رایگان برای مردم جامعه جزو تفریحات شادی آور است که تصور و فکر افراد به سمت مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی را از بین می برد.


 محمودزاده خاطرنشان کرد: باید زمينه حضور همه کودکان ، نوجوانان و جوانان جامعه را در هر طبقه اقتصادی بطور رایگان در ورزشگاهها ایجاد کنیم ، این افراد نیاز به تخلیه هیجانات خود دارند و ورزش همراه با شادی و نشاط ، مقابله با اعتیاد را آسان تر می کند.


وی با بیان اینکه نباید در جامعه جلوی نشاط را بگیریم، گفت: شادی و نشاط در کشور راه اصلی و جایگزین مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی در زندگی کودکان ، نوجوانان و جوانان است تا عمر آنها به تباهی از بین نرود.


 نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:ضرورت دارد جشنواره های مختلف فرهنگي و موسیقی در کشور ترویج یابد و تفریحات سالم برای دختران و زنان جامعه نیز فراهم شود.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر97.05.8

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است