Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 150 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4204
دیروز  ------------------دیروز ------------------14920
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 51427

اعتیاد به مخدرهای صنعتی سلامت نسل‌ امروز و آینده كشور را تهدید می‌کند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی معتقد است: افزایش اعتیاد به مخدرهای صنعتی و شیمیایی علاوه بر اینکه سلامت نسل‌های امروز و آینده را تهدید می‌کند، منجر به نابودی کشور خواهد شد.


حمید گرمابی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: بحث ایجاد و افزایش اشتغال در کشور از مهمترین دغدغه های مسوولان بویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی است ، بطوریکه در بودجه سال 97 ، ردیف های بودجه‌ای خوب و مناسبی برای ایجاد شغل های مناسب بویژه برای جوانان کشور اندیشیده شده تا آنان با احساس رضایت و بدون دغدغه خاطر بتوانند فعالیت کنند.


 وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر بسیار اهمیت می دهد، اظهار کرد: در این همین زمینه نمایندگان مجلس تذکراتی را به صدا و سیما و سایر رسانه های جمعی داده اند تا در مورد آگاه کردن نوجوانان ، جوانان و خانواده درباره مشکلاتی که ناشی از مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی بوجود می آید ، کارهای فرهنگی و اجتماعی انجام دهند.


نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ارایه پیام های فرهنگی و اجتماعی در بسته های مختلف و آموزش به اقشار مختلف جامعه درباره منع استفاده از مواد مخدر صنعتی و شیمیایی در کنار فراهم کردن اشتغال بسیار تاثیر گذار در اجتماعی شدن مقابله با اعتیاد خواهد بود.


گرمابی با اشاره به اینکه باید به بحث مقابله با اعتیاد در سطح گسترده و وسیع در تمامی سخنرانی ها، مراسم های مختلف و در اماکن های عمومی پرداخته شود، گفت: این کار باعث روشن شدن اهمیت موضوع مبارزه اجتماعی با مواد مخدر و درگیر شدن اذهان عمومی نسبت به آن می شود تا همواره به آن توجه کنند.


وی در پایان خاطرنشان کرد: افزایش اعتیاد به مخدرهای صنعتی و شیمیایی علاوه بر اینکه سلامت نسل‌های امروز و آینده را تهدید می‌کند، منجر به نابودی کشور نیز خواهد شد، باید برای مقابله از این معضل ، همه خود را در برابر اعتیاد مسوول بدانیم و بسترهای لازم را برای کنترل آن ایجاد کنیم.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر96.12.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است