Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 180 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 11392
دیروز  ------------------دیروز ------------------16504
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 45079

لزوم افزایش نظارت بر مراکز ترک اعتیاد و کلینیک‌ها در لرستان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر لرستان با اشاره بر اینکه نظارت بر مراکز اقامتی و کلینیک ها در استان رضایت‌بخش نیست عنوان کرد: انتظار می‌رود تیم‌های نظارتی در هر ماه حداقل یک مرتبه بر فعالیت‌های مراکز نگهداری بازرسی‌های لازم را  داشته باشند.


 به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان لرستان، مجتبي بیرانوند  تصریح کرد: در حال حاضر شاهد عرضه داروی متادون در سطح مغازه‌ها و عطاری‌ها هستیم در حالی که این دارو باید در سطح کلینیک‌های ترک اعتیاد عرضه شود و در این رابطه باید نظارت بیشتری صورت گیرد.


وی به اعضای تیم نظارت در استان اشاره کرد و افزود: تیم نظارت ما که متشکل از دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله بهزیستی، سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است، باید تعداد بازرسی‌های خود از مراکز و کیلینیک‌های ترک اعتیاد در استان را افزایش دهند.


دبیر شورا گفت: بنا نداریم فقط گزارش عملکرد تحویل یکدیگر بدهیم، می‌خواهیم به نحوی امورات و موارد حوزه درمان را رصد و برخورد کنیم که در نهایت منجر به عملکرد بهتر درحوزه درمان معتادان شود، سند بومی حوزه درمان اعتیاد تهیه و اجرا شود.


بيرانوند به تدوین سند مبارزه با خرده فروشان اشاره کرد و گفت: مراحل تدوین این سند نهایی شده است و در روزهای آینده پس از امضای استاندار به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان لرستان96.10.21

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است