Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

کتابخانه دیجیتال

شهداي مبارزه با مواد مخدر

استفتائات حضرات مراجع و علما اعلام

پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد

ما 319 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10505
دیروز  ------------------دیروز ------------------25785
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 10505

تشريح برنامه‌هاي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر در كهگيلويه و بويراحمد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


 دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه وبویراحمد برنامه‌هاي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر را تشريح كرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان کهگیلویه وبویراحمد، سيد ناصر رضايي در جلسه اين شورا كه با حضور استاندار، معاون سیاسی امنیتی، اعضای شورای هماهنگی و رسانه‌ها با موضوع تشريح برنامه‌های سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر و اولویت های سال 96  برگزار شد، اظهار داشت: برابر تقویم جهانی روز 26 ژوئن مصادف با 5 تیر بعنوان سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است و هر ساله برنامه‌های خاصی در این زمینه اعم از ارئه عملکرد یکساله دستگاه‌های استانی، برگزاری همایش‌ها، سخنرانی‌ها، نمایشگاه‌ها و...انجام می‌شود.


وي افزود: گراميداشت سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر نشان‌دهنده مبارزه همه جانبه جمهوری اسلامی با اعتیاد و مواد مخدر می باشد، بنابراین برنامه های تدوین شده اين روز می‌بایست در دستور کار دستگاه‌های استانی بویژه فرهنگی و پیشگیری قرار گیرد و با کیفیت بالايي اجرا شود.


رضايي بيان داشت: با عنایت به نام گذاری سال 96 بعنوان سال اشتغال و تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) همه دستگاه‌های استانی باید این موضوع را مد نظر قرار داده تا با همکاری به این مهم دست یابیم.

منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان کهگیلویه وبویراحمد96.03.29

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است