Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 234 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3283
دیروز  ------------------دیروز ------------------17183
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 20466

استاندار گلستان: طرح شهید شوشتری باید با رویکرد اقدامات خاص در شهرستان ها اجرایی شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار گلستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه مقابله و پیشگیری از مواد مخدر، اظهار کرد: اجرای طرح شهید شوشتری تنها نباید به اقدامات عادی و وظایف ذاتی دستگاه ها منجر شود بلکه باید با رویکرد اقدامات خاص در شهرستان ها عملیاتی گردد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان گلستان؛ دکتر حسن صادقلو در نخستین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سالجاری گفت: فرمانداران و مدیران اجرایی شهرستانی و استانی باید بصورت مستمر از محلات اجرای طرح شهید شوشتری بازدید کنند و با رصد میدانی پیشرفت اقدامات در این مناطق را مورد بررسی قرار دهند.


وی با اشاره به اقدامات سالیان گذشته در حوزه مقابله و پیشگیری از مواد مخدر، خاطر نشان کرد: باید رویکرد فعالیت های سال 96 توسط شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تهیه شود و استان در قالب یک برنامه منظم و منسجم اقدام نماید.


استاندار گلستان با بیان اهمیت نقش روحانیون، یادآور شد: توجه به احداث خانه های عالم و خانه های قرآنی و وجود روحانیون مستقردر مناطق اجرای طرح شهید شوشتری می تواند تاثیر بسزایی در کاهش آسیب ها داشته باشد.


صادقلو ضمن تقدیر از اقدامات فرهنگی و عملیاتی تمامی دستگاه های خدمت رسان در ایام نوروز، افزود: فعالیت دستگاه هایی همچون هلال احمر و نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروزی بسیار مناسب بوده و در عین حال دستگاه های اجرایی توجه داشته باشند که گزارشات همراه با آمار دقیق می تواند نقش مهمی در تصمیم گیری و تصمیم سازی داشته باشد.


وي گفت: در ایام نوروز توانستیم در جمع 12 استان جهت جمع آوری متعادان متجاهر و زیباسازی فضای شهری قرار بگیریم و مجوز لازم برای 165 نفر به همراه بودجه لازم به استان اختصاص داده شد.


لازم به ذکر است در این جلسه امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا گزارشی از اجرای طرح شهید شوشتری در این شهرستان و همچنین تعدادی از دستگاه های اجرای گزارش عملکرد خود در ایام نوروز را ارائه کردند.


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان گفت : با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، و پيشگيري از اعتياد در 14 نقطه آسیب پذیر استان اقدامات عمرانی و فرهنگی انجام شده و خدمت به مردم بویژه درمناطق محروم و آسیب پذیر را از اولویت های دولت برشمرد.


روحاني فر اضافه كرد: بايد براي پاکسازي چهره شهرها و روستاها بايد با جديت وارد عمل شد از جمله مصاديقي است که مي تواند بسيار موثر واقع برشمرد جمع آوري معتادان متجاهر و هدايت آنها به مركز ماده 16 با توجه به اعتباري كه در اين زمينه جهت جمع آوري اين معتادين به استان گلستان در سال 95 به استان داده شده است انتظارمان اين است که با توجه به وجود معتادين متجاهر جهت ترک در اين مراکز ضمن توسعه اين کمپها نسبت به راه اندازي آن در شهرهايي که فاقد مراکز ماده 15 مي باشند اقدام شود .

منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان گلستان96.01.31

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است