Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 236 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3285
دیروز  ------------------دیروز ------------------17183
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 20468

با دستگیری 11 قاچاقچی؛ محموله سنگین مواد مخدر در بم متوقف شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم گفت:به فاصله کمتر از 48 ساعت از انهدام محموله یک تنی مواد مخدر در بم، دومین محموله سنگین مواد مخدر به میزان 703کیلوگرم مواد مخدر از انواع مختلف هروئین،تریاک و حشیش مورد ضربه ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، محمد ضیاءالدینی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم با همکاری پرسنل کلانتری 14بخش بروات در یک عملیات سریع، منسجم، هماهنگ و به طور غافلگیرانه ضمن شناسایی محل‌های اختفای قاچاقچیان در بخش بروات بم، باند مذکور را مورد ضربه قرار دادند.

دادستان بم با بیان اینکه محل اختفای قاچاقچیان در سه منطقه مختلف قرار داشت، با هماهنگی های بعمل آمده هر سه منطقه همزمان مورد ضربه ماموران ناجا قرار گرفت و در نهایت در این عملیات 11نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر و چهار دستگاه خودروی سواری کشف وضبط گردید.

این مقام قضایی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی ماموران انتظامی شهرستان بم که در جهت برقراری نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند، تصریح کرد: در درگیری عصر امروز ماموران انتظامی با سوداگران مرگ، میزان 66کیلو و 800گرم هروئین،170کیلو و 200گرم حشیش و 466کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شده است.

شایان ذکر است، روز پنج شنبه 24 فروردین سال جاری نیز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از توقیف یک محموله سنگین هزار و 97کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان بم خبر داده بود.

منبع: ایسنا 96.01.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است