Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 11279
دیروز  ------------------دیروز ------------------16504
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 44966

نقش ويژه علما در آگاه سازي مردم نسبت به پيامدهاي شوم مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبي گفت: علما با کلام شیوای خود کمک بسزایی در آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی نسبت به پیامدهای شوم مصرف مواد مخدر دارند.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبي؛ علي زندي به اتفاق کارشناس درمان و حمایت‌های اجتماعی و کارشناس فرهنگی و پیشگیری دبیرخانه شورا جهت شرکت در همایش کارگاه ویژه روحانیون و ائمه جماعت مدارس به شهرستان طبس عزیمت كرد.
وي در این همایش که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس و امام جمعه و چند تن از مسئولین این شهرستان برگزار شد، بیان داشت: ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری در چند سال گذشته با اجرای یکی از کلیدی‌ترین ابزارهای مبارزه "اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر" اقدامات بسیار ارزنده ای را معطوف داشته که یکی از خروجی های ملموس آن افزایش تعداد سازمان های مردم نهاد از نظر کیفی و کمی می باشد.


دبير شورا اظهار داشت: با تلاش و کوشش دستگاه‌های مقابله‌ای با رشد 27 درصدی شاهد كشف بیش از 32 تن مواد مخدر در استان بودیم.


زندي در ادامه افزود: مدرسه یکی از مهمترین کانون‌های پرورش شخصت فرد بشمار می‌آید و باید با توجه به مقبولیت روحانیون مدارس در بین دانش‌آموزان، از این فرصت استفاده كرد. همچنين علما با کلام شیوای خود کمک بسزایی در آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی نسبت به پیامدهای شوم مصرف مواد مخدر و نیز اجتماعی‌شدن بحث مبارزه با مواد مخدر خواهند داشت.

منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبي96.01.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است