Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 190 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5033
دیروز  ------------------دیروز ------------------16504
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 38720

ارائه خدمات سلامت به بیش از ۱۷۰ هزار مسافر نوروزی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات سلامت به بیش از ۱۷۰ هزار مسافر نوروزی در ۱۲ روز گذشته خبر داد.


به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مسعود حبیبی با اشاره به شروع اجرای طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۵، گفت: تا پایان روز گذشته و پس از گذشت ۱۲ روز از اجرای طرح نوروزی ۱۷۱ هزار و ۵۶۴ مسافر از خدمات سلامت همچون تست فشارخون و بروشورهای آموزشی پیشگیری از ایدز و اعتیاد بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی امسال، ارائه خدمات آموزشی پیشگیری از ایدز و اعتیاد به صورت پایلوت اجرا می شود، افزود: باتوجه به حساسیت مردم نسبت به این آسیب های اجتماعی، استقبال خوبی از این طرح شد که امیداوریم در سال های آینده این بخش پررنگ تر و گسترده تر برگزار شود.

رئیس سازمان جوانان افزود: در هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، استقبال از فضاهای دوستدار کودک و خیمه های نماز به نحو چشمگیری افزایش یافته است و خانواده ها و فرزندان آنها با بهره مندی از این خدمات، در طول سفر آرامش بیشتری را تجربه می کنند.

حبیبی با قدردانی از توجه مردم نسبت به هشدارهای پلیس و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در طول سفر، ابراز امیدواری کرد تا در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی شاهد حوادث رانندگی نباشیم.

وی گفت: رانندگانی که فکر می کنند بدون تخلف رانندگی می کنند می توانند با ارسال شماره پلاک خودروی خود به سامانه ۱۰۰۰۱۴۷ در قرعه کشی طرح نوروزی سازمان جوانان شرکت کردند ا پس از استعلام از پلیس، به قید قرعه جوایز نفیسی دریافت کنند.

منبع: مهر 96.01.07

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است