Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

کتابخانه دیجیتال

شهداي مبارزه با مواد مخدر

استفتائات حضرات مراجع و علما اعلام

پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد

ما 312 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 19047
دیروز  ------------------دیروز ------------------24962
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

فعاليت سازمان‌هاي مردم‌نهاد نويد آينده‌اي روشن را مي‌دهد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دبير شورای هماهنگی مبارزه‌ با مواد مخدر استان کردستان گفت: فعالیت سازمان مردم نهاد و حضور مردم در برنامه‌ها و مناسبت های مختلف نوید یک آینده‌ روشن را می دهد، و این حرکت مردمی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

به‌ گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه‌ با مواد مخدر استان کردستان، سلیم کریمی در برنامه‌ی عید نوروز که‌ توسط موسسه‌ همراز شمیم باران با حمایت و همکاری شورای هماهنگی مبارزه‌ با مواد مخدر استان برگزار شد گفت: کشور اسلامی ایران دارای اعیاد و مراسم‌هاي خاص و متنوعی است که هر کدام از این برنامه‌ها شادی و نشاط بخصوصی در میان مردم برپا می کند.


سلیم کریمی در ادامه‌ افزود: یکی از مناسبت هایی که‌ می توان به‌ آن اشاره‌ کرد عید نوروز است که‌ خانواده‌ها برای چند روز به‌ دید و بازدید همدیگر می روند و همین امر خود یک عامل پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی است.


دبیر شورا گفت: خوشبختانه‌ هر چه‌ به‌ سمت آینده‌ حرکت می کنیم و توانایی های سازمان های مردم نهاد را مشاهده‌ می کنیم، دلگرمتر می شویم تا گام هایمان را استوارتر برداریم.


وی در خاتمه‌ خاطرنشان کرد: از آنجا كه ركن سوم توسعه پايدار جامعه مدني هستند ، فعالیت سازمان مردم نهاد و این حضور مردمی در برنامه‌ها و مناسبت های مختلف نوید یک آینده‌ روشن را می دهد، و این حرکت مردمی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، اما بیشتر از این باید فعالیت نمود.

منبع:  روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه‌ با مواد مخدر استان کردستان95.12.28

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است