Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 181 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2914
دیروز  ------------------دیروز ------------------16739
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2914

ضرورت مبارزه با مواد مخدر با هدف خنثی کردن نفوذ دشمنان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

استاندار قزوین بر ضرورت مبارزه با مواد مخدر با هدف خنثی کردن نفوذ دشمنان تاکید کرد و گفت: نتایج مثبت برنامه‌هاي مقابله اي و كاهش تقاضا بايد در جامعه و برای مردم استان ملموس و قابل مشاهده باشد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان قزوين؛ دكتر فريدون همتی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان با بیان این مطلب گفت: به خاطر فرصت خدمتگذاری به مردم که خداوند در اختیار ما قرار داده است می بایست شاکر باشیم و جلب رضایت مردم را با خدمات رسانی بهتر مد نظر قرار دهیم تا به جامعه ای برتر و عاری از هرگونه مشکل و معضل دست یابیم.


وي ادامه داد: اعضای شوراي هماهنگي و رؤساي کمیته ها در مبارزه با پدیده ی مبارزه با مواد مخدر که جوانان ما را تهدید می‌کند می‌بایست هر روز مصمم‌تر و جدی‌تر وارد شوند و این امر مهم را در دستور کار قرار دهند.


استاندار قزوین تاکید کرد: می بایست توسط شورای مبارزه با مواد مخدر استان، گزارش دقیقی از مجموعه اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام در سال 95 به همراه برنامه سال 96 تهیه و ارایه گردد و همچنین نظارت بر اجرای کامل مصوبات شورا یک امر مهم و ضروری است که نباید مورد غفلت واقع شود.


همتی تصریح کرد: نتایج مثبت برنامه هاي مقابله اي و كاهش تقاضا بايد در جامعه و برای مردم استان ملموس و قابل مشاهده باشد و با نظارت مستمر، نواقص برطرف تا در برنامه‌ریزی های بعدی شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم.


رئيس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان افزود: اگر به پدیده ی نفوذ توجه کنیم، اعتیاد به مواد مخدر یکی از اهداف شوم دشمنان است که به فکر ضربه زدن به کارآمدی جوانان ایران اسلامی هستند و امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و صیانت از سلامت جامعه می‌بایست با هدف خنثی کردن توطئه‌های دشمنان باشد.


وی افزود: دشمنان این مرز و بوم و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی سلامت و خلاقیت جوانان ما را نشانه گرفته اند و ما نباید از این نیت شوم آنها غافل شویم بلکه می‌بایست بطور مداوم با هوشیاری نقشه‌های آنها را بی‌اثر سازیم.


استاندار قزوین سال آینده را سالی همراه با برنامه‌ریزی جدی‌تر در امر مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد و افزود: سال آینده می‌بایست اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر در استان نگاه حساس تری نسبت به امر پیشگیری و مبارزه داشته باشند با توجه به اینکه همراهی و مشارکت دستگاههای ذی ربط یک امر ضوری است که بایستی ادامه داشته باشد.


همتي گفت: معتادان متجاهر باید جمع آوري ودر کمپ تحت نظر قرار گرفته و پس از پاکسازی و رها شدن تحت مراقبت باشند تا دوباره به دام اعتیاد نیفتند و رسیدگی به این موضوع یکی از خواسته‌های اصلی مردم از مسؤولان است تا شهری پاک و امن داشته باشند.


گفتني است بر اساس ارزيابي هاي صورت گرفته رئيس كميته مقابله با عرضه استان به عنوان كميته برتر شورا ، رئيس دادگاههاي انقلاب اسلامي استان بعنوان حضور فعال در جلسات شورا و كميته حقوقي استان و فرماندار شهرستان البرز به عنوان رئيس شورا ي هماهنگي برتر شهرستاني انتخاب وتوسط استاندار مورد تقدير قرار گرفتند.

منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان قزوين95.12.26

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است