Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

کتابخانه دیجیتال

شهداي مبارزه با مواد مخدر

استفتائات حضرات مراجع و علما اعلام

پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد

ما 303 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18844
دیروز  ------------------دیروز ------------------24962
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

به همت شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدرسازمان منطقه ویژه پارس؛ نمایشگاه «نه به اعتیاد» در شهرستان جم با حضور 20 غرفه گشایش یافت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی سومین نمایشگاه دوره ای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در منطقه ویژه پارس با عنوان «نه به اعتیاد» در آیینی با حضور مدیران صنعت نفت، مسئولان و انجمن های مردم نهاد فعال با محوریت پیشگیری از اعتیاد صبح امروز درشهرستان جم گشایش یافت.

به گزارش شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدرسازمان منطقه ویژه پارس، امروز (دوشنبه، 23 اسفندماه) نمایشگاه‌ دوره ای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در منطقه ویژه پارس با محوریت پیشگیری از اعتیاد و با رویکرد استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل های مردمی به ویژه انجمن‌های مردم نهاد با شعار «نه به اعتیاد» در راستای سند جامع پیشگیری از مواد اعتیاد آور ابلاغی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با مشارکت و همکاری همه جانبه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سازمان منطقه ویژه پارس آغاز بکار کرد.

برهمین اساس، دراین نمایشگاه 20 غرفه از دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر و شهرستان جم از جمله ناجا، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، کمیته امداد،‌ سازمان بهزیستی و انجمن های مردم نهاد(سمن ها) فعالیت‌ها و اقدامات ترویجی، تسهیلی و اجباری مرتبط با نمایشگاه را در سال های گذشته در معرض دید بازدید کنندگان و علاقمندان گذاشتند.

برپایه این گزارش، غرفه مشاوره، کارگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد و ایستگاه سلامت از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است که از 23 اسفند ماه به مدت 4 روز صبح و عصر در شهرستان جم برای بازدید علاقمندان دایراست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس،‌ نخستین نمایشگاه «نه به اعتیاد» در هفتم دی‎ماه در شهرستان عسلویه آغاز بکار کرد و این نمایشگاه بصورت دوره ای تا فروردین 96 هر ماه در یکی از شهرستان‌های کنگان، جم ودیر استان بوشهر برگزار می‌شود.

منبع: شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدرسازمان منطقه ویژه پارس95.12.24

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است