Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 181 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2887
دیروز  ------------------دیروز ------------------16739
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2887

کشف 675 تن مواد مخدر در سال جاری در کشور

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: از ابتدای امسال تا کنون 675 تن انواع مواد مخدر کشف شدکه درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 14 درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش ایرنا، علی مویدی روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگاران در بوشهر افزود: در هدف گذاری ها در این ارتباط در بخش های اطلاعاتی و عملیاتی نسبت به سال گذشته شرایط مطلوبی حاکم است.


وی اضافه کرد: اقدامات انجام شده در حوزه پیشگیری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 40 درصد افزایش داشته است.


وی اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت های مردمی، همه بخش های حاکمیتی، پلیسی، امنیتی و همکاری نیروهای مسلح درسطح دریا به موفقیت های مطلوبی رسیده ایم که همچنان به دنبال ناامن کردن دریا مانند گذشته برای قاچاقچیان هستیم وهمکاری مرزنشینان در این بخش بیشترین یاری را می تواند برای رسیدن به اهدافمان داشته باشد.


مویدی اضافه کرد: در شرق کشور موانع خوبی برای پیشگیری از ورود مواد مخدر به داخل کشور داریم ولی کافی نیست و برای پیوست های تخصصی اطلاعاتی تلاش شده تا همچنان امنیت مرزها را در بحث جلوگیری از ورود مواد مخدر افزایش بدهیم .


وی با اعلام اینکه تریاک، حشیش و مورفین بیشترین میزان کشفیات را به ترتیب به خود اختصاص داده است، ادامه داد: هیچ نقطه ای از کشور از تهدید مواد مخدر در امان نیست، همه باید هوشمندانه برای مبارزه با اعتیاد با برنامه تلاش کنیم.

منبع: ایرنا 95.12.18

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است