Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 181 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2918
دیروز  ------------------دیروز ------------------16739
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2918

کشف 655 تن مواد مخدر تا پایان بهمن/ تحویل معتادین متجاهر جمع‌آوری شده به بهزیستی/ اجرای جمع‌آوری معتادین متجاهر در 12 استان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

عبدالرضا رحمانی فضلی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها موظف شدند تا در طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر در 12 استان مشارکت لازم را با سازمان بهزیستی داشته باشند گفت: در جلسه صد و سی و سوم این ستاد مسئولیت جمع‌اوری معتادین متجاهر به سازمان بهزیستی واگذار شد.


به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، جلسه صد و سی و سوم ستاد مبارزه با مواد مخدر در حالی برگزار شد که طبق قانون رئیس جمهور باید مسئولیت این ستاد که جهت تنظیم مسائل کلان مبارزه با مواد مخدر است را برعهده داشته باشد که در این جلسه حضور نداشت ضمن اینکه براساس سوابق برگزاری این جلسات این جلسات همه ساله در فصل بهار برگزار می‌شد.

در پایان این نشست عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران، گفت: امروز ستاد مبارزه با مواد مخدر جلسه‌ای را با حضور مسئولان و متولیان امر برگزار کرد و در این جلسه گزارش سالانه به اعضای ستاد ارائه و طرح‌های اجرا شده نیز با حاضرین در این نشست ارائه شد.

وی افزود: یکی از طرح‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر تقویت مقابله با مواد مخدر است که الحمدلله تا پایان ماه 11 یعنی بهمن ماه 655 تن مواد مخدر و روان‌گردان کشف شده است که در این مسیر از تلاش‌های ناجا و اطلاعات تشکر می‌کنیم.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر گفت: بر اساس این طرح معتادین متجاهر در 12 استان قرار است تا پایان سال جاری اجرایی شود جمع‌آوری شود.

رحمانی فضلی در توضیح بیشتر تصریح کرد: قرار است در سال 96 در 12 استان طرح ملی ساماندهی معتادین متجاهر اجرایی شود و به همین دلیل در جلسه امروز مسئولیت جمع‌آوری معتادین متجاهر به سازمان بهزیستی واگذار شد.

وی خاطرنشان کرد: جلسه امروز جلسه‌ هماهنگی بین اعضا و حاضرین نشست بوده که می‌توان به قوه قضاییه، صدا و سیما، بهزیستی، وزارت بهداشت،‌وزارت اطلاعات اشاره کرد.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پایان گفت: امیدواریم با مشارکت بیشتر بتوانیم معتادین متجاهری که در کف خیابان هستند و خانواده‌ها آنها را نمی‌پذیرند جمع‌آوری کنیم ضمن اینکه همه دستگاه‌ها موظف شدند براساس این طرح با سازمان بهزیستی هماهنگی کنند. هرچند که از دو ماه قبل سازمان بهزیستی در زمینه جمع‌آوری معتادین متجاهر اقداماتی را انجام داده بودند.

منبع: فارس 95.12.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است